• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Kraków

Kto może prowadzić zajęcia z pierwszej pomocy ?

04.02.2011
Osoby mogące prowadzić zajęcia z zakresu pierwszej pomocy dokładnie określa ustawa z dnia 8 września o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Cytując za ustawą: Art. 8. 2. Zajęcia edukacyjne w zakresie udzielania pierwszej pomocy są realizowane z…

Instruktaż stanowiskowy dla pracowników administracyjno-biurowych

23.12.2010
W odpowiedzi na liczne zapytania naszych klientów odnośnie czasu trwania instruktażu stanowiskowego na stanowisku administracyjno-biurowym pragniemy poinformować iż nowelizacja rozporządzenia z 28 czerwca 2005 r. (Dz.U. nr 116, poz. 972) zmieniła program szkolenia stanowiskowego pracowników…

Firmy współpracujące