• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Kraków
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.

Kurs pierwszej pomocy

24.02.2016

Podczas wypadku liczy się szybkie działanie. Dla zdrowia a nawet życia poszkodowanego często bowiem znaczenie mają pierwsze minuty po zdarzeniu. Dlatego też pierwsza pomoc i znajomość jej zasad ma ogromne znaczenie. Również w firmach, gdzie bardzo pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo i higienę pracy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzenie szkoleń wśród pracowników.


Aby mieć pewność, że zdobyte przez nich informację pozwolą szybko i sprawnie udzielić wsparcia osobie poszkodowanej warto wybrać dobre, profesjonalne i kompleksowe szkolenie. Takie właśnie kursy pierwszej pomocy organizuje firma szkoleniowa BHP Center. Jesteśmy firmą, która cieszy się doskonałą opinią oraz posiada spore doświadczenie.

Dzięki temu, odbywając u niej kursy pierwszej pomocy możemy mieć pewność, że zdobędziemy wszystkie niezbędne informacje teoretyczne, które pozwolą nam ocenić sytuację oraz stan poszkodowanych osób a także umiejętności praktyczne, które pozwolą prawidłowo zadbać o zdrowie i życie ofiar wypadku.

Nic więc dziwnego, że kursy organizowane przez BHP Center cieszą się sporą popularnością. Jak przekonało się już wielu uczestników są one naprawdę dobrym wyborem, który pozwala zwiększyć bezpieczeństwo w firmie i sprawić, że pracownicy czują się pewniej nie tylko w niej, ale również w życiu codziennym.

Sprawdź ofertę szkoleń z pierwszej pomocy: https://www.bhp-center.com.pl/pierwsza-pomoc/

Firmy współpracujące

X