• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Kraków
1. W okresie zagrożenia koronawirusem szkolenia wstępne prowadzimy przez wideokonferencje.
2. Szkolenia okresowe zapraszamy na naszą platformę szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce szkolenia online.
3. Podczas szkoleń wstępnych poszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące zabezpieczenia przed wirusem.

Czy szkolenie BHP musi odrywać pracownika od pracy?

12.07.2016

Biuro a BHP - BHP-CENTER.COM.PL

Większość pracodawców nie jest zadowolona z konieczności przeprowadzania cyklicznych szkoleń w firmie, które nie tylko zajmują dużo czasu, ale przede wszystkim odrywają pracowników od wykonywanych zadań. Przeprowadzenie szkolenia jest często dużym wyzwaniem organizacyjnym, które zawsze wpływa negatywnie na pracę całego przedsiębiorstwa i poszczególnych zespołów.

Jak przeprowadzić szkolenie BHP bez odrywania pracownika od pracy?

Nie wszyscy przedsiębiorcy jednak wiedzą, że istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia w taki sposób, który nie wpłynie na pracę całego przedsiębiorstwa. Od niedawna szkolenia BHP można przeprowadzić przez Internet, w dogodnym terminie zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy. Każda osoba, która zdecyduje się szkolić online, zdobędzie taką samą wiedzę i umiejętność, jak inne osoby, biorące udział w tradycyjnych kursach. Bezpieczne warunki pracy i pierwsza pomoc to główne zagadnienia każdego szkolenia, bez względu na jego formę.

Szkolenia BHP online to nowoczesny sposób zdobywania wiedzy, który najlepiej sprawdza się w dużych przedsiębiorstwach zatrudniających wielu pracowników. Jest to również tańsze i wygodniejsze rozwiązanie oraz łatwiejsze organizacyjnie.

Sprawdź nasza ofertę szkoleń przez internet na bhp-center.com.pl/szkolenia-online .

Firmy współpracujące

X