• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Kraków
1. W okresie zagrożenia koronawirusem szkolenia wstępne prowadzimy przez wideokonferencje oraz w małych grupach w sali szkoleniowej BHP-Center w Krakowie.
2. Szkolenia okresowe zapraszamy na naszą platformę szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce szkolenia online.
3. Podczas szkoleń wstępnych poszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące zabezpieczenia przed wirusem.

Szkolenia BHP Online

Udział w szkoleniach bhp wielu pracowników postrzega jako niepotrzebny obowiązek albo stratę czasu. Czy naprawdę musi tak być? Oczywiście, że nie – właśnie dlatego przedstawiamy Państwu naszą ofertę szkoleń e-learningowych. Dzięki nim pracownicy sami będą mogli wybrać dogodny dla siebie termin i zdecydować, ile czasu w danym dniu chcą poświęcić na naukę o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy.

To nie koniec zalet zdobywania wiedzy o bhp online. Szkolenie można przerwać w dowolnej chwili, a następnie, w dogodnym momencie, wrócić do miejsca, w którym się skończyło. Wspomnimy również o tym, że do każdego z omawianych tematów można wielokrotnie powracać, co na pewno ułatwia naukę do końcowego egzaminu – tak, trzeba taki zdać!

Oferujemy kilka rodzajów szkoleń, dzięki czemu każdy zdoła dobrać odpowiednie do zajmowanego stanowiska i swoich potrzeb. W odpowiedzi na rosnącą liczbę pracowników anglojęzycznych, oferujemy także kursy w języku angielskim. Zapewniamy, że szkolenia skomponowane są tak, aby poruszały wszelkie niezbędne zagadnienia. Zadbaliśmy o to, aby informacje były przekazywane w sposób ciekawy i zmuszający kursanta do analizy. Poruszanie się po programie jest bardzo łatwe –  menu jest przejrzyste, dlatego obsługa kursu nie sprawi nikomu trudności. Co więcej, szkolenia są okraszone estetyczną szatą graficzną, co dodatkowo umila proces nauki.

Szkolenia e-learningowe mają dokładnie taką samą wartość jak te tradycyjne – po ukończeniu kursu i zdaniu testu wysyłamy zaświadczenie o odbyciu szkolenia BHP zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szkoleń BHP. Gwarantujemy, że przekazywana na nich wiedza i poziom ćwiczeń niczym nie odbiega od tych, które są prezentowane na szkoleniach stacjonarnych.

Szczegółowe informacje na temat każdego ze szkoleń oraz ich program znajdują się w podstronie każdego z kursów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy owocnej nauki!

Jeśli chcesz mieć pewność, że szkolenie spełni Twoje oczekiwania, sprawdź jego wersję demo, która rozwieje Twoje wątpliwości. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości (np. co do wyboru kursu) – służymy pomocą i radą.

Wybierz interesujące Cię szkolenie

Szkolenie BHP online z zakresu metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego.

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla przedstawicieli handlowych i innych pracowników kierujących pojazdem służbowym

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla pracowników administracyjno – biurowych

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla pracowników administracyjno – biurowych język angielski

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla pracodawców i osób kierujących pracownikami język angielski

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla kadry inżynieryjno-technicznej

Pełny opis

Szkolenie wstępne BHP online dla pracowników administracyjno – biurowych

Pełny opis

Szkolenie wstępne BHP online dla kadry robotniczej.

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla pracowników na stanowiskach robotniczych.

Pełny opis

Szkolenie okresowe BHP online dla pracowników Służby BHP.

Pełny opis

Firmy współpracujące

X