• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Kraków
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.

Szkolenia BHP dawniej i dziś

28.12.2015

Zdecydowanej większości osób szkolenia BHP w dawnym stylu kojarzą się z wielogodzinnym posiedzeniem. Współczesna forma jest o wiele ciekawsza i bardzo różni się od tej tradycyjno-standardowej. Niekwestionowaną nowością – proponowaną przez nas – jest szkolenie, które można odbyć i zaliczyć za pomocą Internetu, drogą zdalną.

W zasadzie powinniśmy stwierdzić, że wzięliśmy pod uwagę wszystkie grupy pracownicze. Chodzi bowiem o to, że (przy naszym współudziale) kierujemy szkolenia do:
– pracowników admistracyjno-biurowych,
– kadry inżynieryjno-technicznej,
– kadry zarządzającej,
– pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych,
– pracowników służby BHP oraz osób bezpośrednio związanych z wykonywaniem zadań tej służby.

W ramach szkolenia można odbyć zarówno szkolenia wstępne, jak i właściwe. Każde z nich jest prowadzone w odniesieniu do konkretnej grupy pracowniczej, a jego treść jest dostosowana do wymagań i oczekiwań poszczególnych sektorów.

Celem szkolenia BHP jest nie tylko zapoznanie pracowników z możliwymi zagrożeniami, ale także zapewnienie podstawowych informacji, jak należy postępować w określonych sytuacjach. Mówi o tym kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, dzięki któremu poznają Państwo niezbędne wzorce postępowania w danej sytuacji.

Szkolenia BHP mają charakter okresowy i odbywają się – w zależności od pracowniczej grupy – co pięć, sześć lat. Warto w nie zainwestować, żeby uniknąć wypadków oraz ich (niekiedy bardzo przykrych) konsekwencji.

Firmy współpracujące

X