• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Kraków
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.

Nowa osoba w firmie – jak przygotować ją do pracy?

23.06.2016

nowa-osoba-w-pracy-bhpKiedy zaczynamy pracę w dowolnej firmie i na dowolnym stanowisku, w pierwszej kolejności zapoznawani jesteśmy z przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Przejść musimy szkolenie z osobą, która przedstawi nam jak ważne są bezpieczne warunki pracy. Osoba, która prowadzi szkolenia BHP dla firm spotyka się z nowymi pracownikami i wyjaśnia, jakie normy obowiązują na danym stanowisku.

Nowy pracownik i szkolenie BHP

Na szkoleniu takim nowy pracownik poznaje zarówno swoje prawa jak i obowiązki. Jakich informacji można się spodziewać na takim szkoleniu? Dowiadujemy się na nim jakie prace wolno nam wykonywać z naszymi uprawnieniami, a jakich podejmować absolutnie nie należy. Normy te są różne dla kobiet i mężczyzn, inne też dla kobiet w ciąży. Dowiadujemy się, co grozi za nieprzestrzeganie tych obostrzeń i jak dochodzić swoich praw. Osoba prowadząca szkolenie BHP wyjaśnia także czym jest wypadek w pracy, na jakie choroby zawodowe narażony jest pracownik na konkretnym stanowisku, jak postępować w razie przykrego zdarzenia i jak unikać sytuacji niebezpiecznych dla zdrowia lub nawet życia.

Wyjaśniane są wszelkie aspekty tego, jak dba się o bezpieczne warunki pracy. Ale szkolenia BHP dla firm to nie tylko szkolenia dla pracowników – to również informowanie pracodawców jakie warunki muszą spełniać ich zakłady pracy, jakich przepisów powinni przestrzegać ich pracownicy, czego wymagać od nich nie należy i co zrobić w sytuacjach podbramkowych. Powtarzane są one cyklicznie, ponieważ bezpieczne warunki pracy to kwestia priorytetowa.

Firmy współpracujące

X