• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Kraków
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.

Kursy pierwszej pomocy. Dlaczego takie ważne?

30.05.2016

kurs-pierwsza-pomoc

Kursy pierwszej pomocy to nie tylko obowiązek pracodawcy i pracownika. To elementarna wiedza, którą każdy z nas powinien posiadać. Śmiemy twierdzić, że umiejętność ratowania czyjegoś życia może być ważniejsza od wielu innych wiadomości, które przyswajamy na co dzień. Wypadki nie dzieją się tylko w pracy. Mogą spotkać każdego z nas, w dowolnym momencie. Kursy pierwszej pomocy to absolutny obowiązek każdego z nas.

Szkolenia na lato – czemu ważne?

W miesiącach letnich dochodzi do zwiększenia liczby wypadków. Nie tylko tych z udziałem samochodów, wynikających z dużego natężenia ruchu w okresie wakacyjnym. To czas również intensywniejszego uprawiania sportów, czas biwaków na łonie natury i innych sytuacji, w których narażeni jesteśmy na szczególne niebezpieczeństwo.

Kursy pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Chcesz zdobyć wiedzę na temat pierwszej pomocy? Sprawdź najbliższe terminy w BHP Center. Nasze szkolenia spełniają wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji, a każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu i jego nowe umiejętności. Kurs pierwszej pomocy obejmuje szereg zagadnień takich jak resuscytacja, postępowanie ratownicze przy krwotokach, złamaniach, amputacjach, przy podejrzeniu urazów kręgosłupa i w wielu innych sytuacjach. Wszystkie przeprowadzone są przez praktyków w zawodzie – to źródło nie suchej wiedzy, ale doświadczenia. Warto mu zaufać.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym programem oraz terminami kursów.

Firmy współpracujące

X