• E-learning E-learning
  • +48 17 888 60 90
  • Wybierz miasto: Rzeszów
1. W okresie zagrożenia koronawirusem szkolenia wstępne prowadzimy przez wideokonferencje oraz w małych grupach w sali szkoleniowej BHP-Center w Krakowie.
2. Szkolenia okresowe zapraszamy na naszą platformę szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce szkolenia online.
3. Podczas szkoleń wstępnych poszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące zabezpieczenia przed wirusem.

Szkolenie okresowe dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych

Pracownicy na stanowiskach robotniczych należą do tej grupy zatrudnionych, która jest najczęściej narażona na różnego rodzaju zagrożenia. To oznacza, że pracodawca powinien dołożyć wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo w sposób jak najbardziej efektywny. Ważnym elementem tej ochrony jest edukacja. Pracownik, który posiada wiedzę na temat tego, jakie zagrożenia mogą się pojawić w pracy, a przede wszystkim, jak sobie z nimi radzić, jak postępować, zwiększa nie tylko własne bezpieczeństwo, innych pracowników, ale również majątku firmy.

BHP Center w Rzeszowie zaprasza na szkolenia okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Oferujemy dogodne terminy i atrakcyjne ceny kursów. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez bardzo doświadczonych specjalistów BHP, którzy posiadają ogromną wiedzę i potrafią ją przekazać w sposób atrakcyjny dla uczestników szkolenia.

Pracodawco pamiętaj! Szkolenia dla pracowników na stanowiskach robotniczych powinny być przeprowadzane nie rzadziej niż raz na 3 lata, a w przypadku stanowisk narażonych na szczególne zagrożenia – przynajmniej raz na rok.

Czas trwania szkolenia: 8 godzin dydaktycznych.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X