• E-learning E-learning
  • +48 17 888 60 90
  • Wybierz miasto: Rzeszów
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.
Treść zdalna ze strony YouTube.com nie może być wczytana bez zgody na ciasteczka marketingowe.

Szkolenie okresowe dla kadry zarządzającej

BHP Center w Rzeszowie przygotowało szkolenie dla kadry zarządzającej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy zajęcia dydaktyczne zarówno w formie stacjonarnej, jak i przez internet. Szkolenie prowadzone jest przez wysokiej klasy fachowców, którzy posiadają nie tylko ogromne doświadczenie w obszarze BHP, ale również w przekazywaniu wiedzy.

Nasze szkolenie prowadzone jest w miłej, ciepłej atmosferze. Pracodawca może wybrać dogodny dla uczestników termin, a my dostosujemy szczegóły kursu do specyfiki i potrzeb danego przedsiębiorstwa. Proponowane przez nas zajęcia koncentrują się na takich tematach, jak na przykład skuteczne tworzenie bezpiecznych warunków pracy, identyfikacja zagrożeń występujących w danym środowisku pracy, sposoby ich minimalizowania i inne.

Zapraszamy na nasz kurs właścicieli firm, prezesów, dyrektorów, kierowników i wszystkie osoby, które na co dzień zarządzają pracownikami.

Pracodawco pamiętaj! Szkolenie okresowe dla pracowników kadry kierowniczej powinno być przeprowadzane co najmniej raz na 5 lat.

Czas trwania szkolenia: 16 godzin dydaktycznych.

Czy wiesz że…
To szkolenie możesz odbyć przez internet!

Firmy współpracujące

X