• E-learning E-learning
  • +48 17 888 60 90
  • Wybierz miasto: Rzeszów
Uwaga - zapoznaj się z najnowszym stanowiskiem Głównego Inspektora Pracy czy w okresie epidemii należy wykonywać szkolenia BHP i badania medycyny pracy.

Konserwacja i dystrybucja sprzętu gaśniczego

Sprzęt gaśniczy ma kluczowe znaczenie w walce z pożarem i w ograniczaniu jego skutków. Czy jednak jesteś pewny, że tego rodzaju sprzęt w Twoim zakładzie pracy jest rzeczywiście sprawny? Nie zgaduj! Nie ryzykuj! Z ogniem nie ma żartów!

Już dziś skorzystaj z oferty BHP Center w Rzeszowie i powierz nam sprzęt gaśniczy z Twojej firmy. Pamiętaj, że jesteś zobowiązany przepisami prawa nie tylko do dbania o sprzęt gaśniczy, ale również do dokonywania regularnych przeglądów technicznych takiego sprzętu i do jego konserwacji. BHP Center w Rzeszowie świadczy tego rodzaju usługi na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni specjaliści błyskawicznie ocenią stan techniczny Twojego sprzętu gaśniczego, w razie konieczności dokonają jego poprawnej konserwacji, a także dokonają przeglądu technicznego gaśnic.

BHP Center jest również dystrybutorem sprzętu gaśniczego renomowanych firm. Proponowane przez nas produkty są niezawodne, skuteczne w walce z pożarem, a do tego zapewniamy nad nimi opiekę techniczną.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X