1. W okresie zagrożenia koronawirusem szkolenia wstępne prowadzimy przez wideokonferencje.
2. Szkolenia okresowe zapraszamy na naszą platformę szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce szkolenia online.
3. Podczas szkoleń wstępnych poszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące zabezpieczenia przed wirusem.

Konserwacja i dystrybucja sprzętu gaśniczego

Sprzęt gaśniczy ma kluczowe znaczenie w walce z pożarem i w ograniczaniu jego skutków. Czy jednak jesteś pewny, że tego rodzaju sprzęt w Twoim zakładzie pracy jest rzeczywiście sprawny? Nie zgaduj! Nie ryzykuj! Z ogniem nie ma żartów!

Już dziś skorzystaj z oferty BHP Center w Rzeszowie i powierz nam sprzęt gaśniczy z Twojej firmy. Pamiętaj, że jesteś zobowiązany przepisami prawa nie tylko do dbania o sprzęt gaśniczy, ale również do dokonywania regularnych przeglądów technicznych takiego sprzętu i do jego konserwacji. BHP Center w Rzeszowie świadczy tego rodzaju usługi na najwyższym poziomie. Nasi doświadczeni specjaliści błyskawicznie ocenią stan techniczny Twojego sprzętu gaśniczego, w razie konieczności dokonają jego poprawnej konserwacji, a także dokonają przeglądu technicznego gaśnic.

BHP Center jest również dystrybutorem sprzętu gaśniczego renomowanych firm. Proponowane przez nas produkty są niezawodne, skuteczne w walce z pożarem, a do tego zapewniamy nad nimi opiekę techniczną.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X