• E-learning E-learning
  • +48 61 623 31 90
  • Wybierz miasto: Poznań
1. W okresie zagrożenia koronawirusem szkolenia wstępne prowadzimy przez wideokonferencje.
2. Szkolenia okresowe zapraszamy na naszą platformę szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce szkolenia online.
3. Podczas szkoleń wstępnych poszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące zabezpieczenia przed wirusem.

Konserwacja i dystrybucja sprzętu gaśniczego

Sprawność sprzętu gaśniczego ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pracowników oraz całego zakładu pracy. Nawet największa ilość takiego sprzętu i jego gęste rozlokowanie nie pomoże, jeśli jego jakość będzie pozostawiała wiele do życzenia.

Aby być pewnym, że sprzęt gaśniczy jest rzeczywiście sprawny i gotowy w każdej chwili do użycia, konieczna jest jego systematyczna kontrola przez osoby posiadające do tego uprawnienia. To obowiązek prawny. Każdy sprzęt gaśniczy powinien przejść okresowe badanie, jak również profesjonalną konserwację.

BHP Center w Poznaniu wykonuje specjalistyczną diagnozę sprzętu gaśniczego i ekwipunku ratunkowego, a także sprawdza jego sprawność i przeprowadza konserwację. To jednak nie wszystko. Zupełnie za darmo przeprowadzamy także kontrolę obiektów, oceniając je pod kątem ilości i wyposażenia sprzętu przeciwpożarowego. Na koniec sporządzamy raport z zaleceniami. Współpracując z nami, masz pewność, że Twój zakład pracy jest odpowiednio zabezpieczony i posiada skuteczne instalacje przeciwpożarowe.

Zajmujemy się także dystrybucją sprzętu gaśniczego najlepszych producentów.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X