• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Poznań
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.
Treść zdalna ze strony YouTube.com nie może być wczytana bez zgody na ciasteczka marketingowe.

Konserwacja i dystrybucja sprzętu gaśniczego

Sprawność sprzętu gaśniczego ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa pracowników oraz całego zakładu pracy. Nawet największa ilość takiego sprzętu i jego gęste rozlokowanie nie pomoże, jeśli jego jakość będzie pozostawiała wiele do życzenia.

Aby być pewnym, że sprzęt gaśniczy jest rzeczywiście sprawny i gotowy w każdej chwili do użycia, konieczna jest jego systematyczna kontrola przez osoby posiadające do tego uprawnienia. To obowiązek prawny. Każdy sprzęt gaśniczy powinien przejść okresowe badanie, jak również profesjonalną konserwację.

BHP Center w Poznaniu wykonuje specjalistyczną diagnozę sprzętu gaśniczego i ekwipunku ratunkowego, a także sprawdza jego sprawność i przeprowadza konserwację. To jednak nie wszystko. Zupełnie za darmo przeprowadzamy także kontrolę obiektów, oceniając je pod kątem ilości i wyposażenia sprzętu przeciwpożarowego. Na koniec sporządzamy raport z zaleceniami. Współpracując z nami, masz pewność, że Twój zakład pracy jest odpowiednio zabezpieczony i posiada skuteczne instalacje przeciwpożarowe.

Zajmujemy się także dystrybucją sprzętu gaśniczego najlepszych producentów.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X