• E-learning E-learning
  • +48 22 299 59 89
  • Wybierz miasto: Warszawa
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.
Treść zdalna ze strony YouTube.com nie może być wczytana bez zgody na ciasteczka marketingowe.

Szkolenia PPoż w Warszawie

Każdy pracownik powinien doskonale wiedzieć, jak postępować, aby uniknąć pożaru, a także jak postępować w sytuacji pożaru. To kluczowa wiedza, która w obliczu żywiołu ognia może przyczynić się do ograniczenia strat finansowych w zakładzie pracy, a przede wszystkim może uratować życie ludzkie. Dlatego żaden pracodawca nie może pozwolić sobie na bagatelizowanie odpowiedniego przeszkolenia pracowników w zakresie ppoż.

BHP Center w Warszawie proponuje specjalny kurs, który przygotowuje pracowników każdej grupy zawodowej na wypadek pożaru i pozwala im zdobyć niezbędną wiedzę w zakresie ppoż.

Nasze szkolenie to kompleksowy sposób przekazywania informacji, który składa się zarówno z etapu teoretycznego, jak i praktycznego. Nasz kurs koncentruje się przede wszystkim na takich zagadnieniach jak nabycie wiedzy na temat zapobiegania pożarom, tworzenie skutecznej ochrony ppoż., nauka obsługi sprzętu gaśniczego, organizowanie efektywnej ewakuacji ludzi i mienia.

Osoba, która ukończy nasz kurs, będzie przygotowana, aby w zakładzie pracy pełnić obowiązki związane z ochroną ppoż. i organizowaniem ewakuacji.

Czas trwania szkolenia: 4 godziny.

Czy wiesz że…
To szkolenie możesz odbyć przez internet!

Firmy współpracujące

X