• E-learning E-learning
  • +48 22 299 59 89
  • Wybierz miasto: Warszawa
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.
Treść zdalna ze strony YouTube.com nie może być wczytana bez zgody na ciasteczka marketingowe.

Szkolenie dla pracodawców pełniących zadania służby BHP

BHP Center w Warszawie oferuje przeprowadzenie okresowego szkolenia BHP, dedykowanego właścicielom firm, w których jest zatrudnionych maksymalnie 20 osób.

Dzięki szkoleniu BHP Center w Warszawie pracodawca wypełni ciążący na nim obowiązek nałożony przez Kodeks pracy w zakresie prowadzenia zadań służby BHP. To jednak nie jedyna korzyść z naszego szkolenia. Na zajęciach dydaktycznych nauczymy Cię, jak przygotowywać i aktualizować dokumentację BHP, a do tego uzyskasz uprawnienia do prowadzenia szkoleń z zakresu BHP dla Twoich pracowników.

Nasze szkolenie to szereg różnych bloków, które koncentrują się na wybranym temacie. Każdy z nich jest przybliżany uczestnikom szkolenia przez Starszego Specjalistę BHP, który może się pochwalić szeroką wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem w danym temacie, a także ma za sobą wieloletnią praktykę w obsłudze przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowo blok na temat prawa pracy prowadzony jest przez doświadczonego prawnika, który specjalizuje się w przepisach pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

Czas trwania szkolenia: 64 godziny dydaktyczne w tym 6 godzin ćwiczeń

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X