• E-learning E-learning
  • +48 71 889 00 42
  • Wybierz miasto: Wrocław
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.
Treść zdalna ze strony YouTube.com nie może być wczytana bez zgody na ciasteczka marketingowe.

Szkolenie z pierwszej pomocy dla osób indywidualnych

Na jakimś etapie życia z nauką pierwszej pomocy zetknął się praktycznie każdy. Czy to w szkole, czy podczas kursu na prawo jazdy… Jednak w kryzysowej sytuacji nie każdy wie, jak się zachować. Wiedza i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy mogą mieć kluczowe znaczenie w ratowaniu ludzkiego życia. Gdy jest ono zagrożone liczy się każda minuta i jak najszybsza reakcja! Po prostu nie można bezczynnie czekać na przyjazd karetki. Dzięki profesjonalnie prowadzonym szkoleniom z pierwszej pomocy, zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci zachować pewność siebie i zimną krew, nawet w naprawdę groźnych sytuacjach.

BHP CENTER może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z pierwszej pomocy zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Posiadamy wysokie kwalifikacje i umiejętności oratorskie, które sprawiają, że z naszych kursów wychodzi się bogatszym w wiedzę i bardziej świadomym potencjalnych zagrożeń. Przekonaj się sam!

Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy na najwyższym poziomie – dlaczego?

  • W czasie zajęć wykorzystujemy nowoczesne urządzenia multimedialne,
  • Prowadzimy ćwiczenia na fantomach,
  • Uczymy obsługi defibrylatora,
  • Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy na co dzień zajmują się ratowaniem ludzkiego życia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu z pierwszej pomocy dla osób indywidualnych we Wrocławiu! W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami już dziś!

Czy wiesz że…
To szkolenie możesz odbyć przez internet!

Firmy współpracujące

X