• E-learning E-learning
  • +48 32 888 50 36
  • Wybierz miasto: Katowice
1. W okresie zagrożenia koronawirusem szkolenia wstępne prowadzimy przez wideokonferencje oraz w małych grupach w sali szkoleniowej BHP-Center w Krakowie.
2. Szkolenia okresowe zapraszamy na naszą platformę szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce szkolenia online.
3. Podczas szkoleń wstępnych poszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące zabezpieczenia przed wirusem.

Szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli i opiekunów

Na rodzicach, nauczycielach, opiekunach i instruktorach ciąży szczególna odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci w każdym wieku. Upilnowanie maluchów nie zawsze jest łatwe, a czasami wręcz jest niemożliwe. Dzieci są w ciągłym ruchu, lubią sprawdzać i eksperymentować. Poznają na swój sposób świat, a przy okazji są szczególnie narażone na różne zagrożenia i urazy. Zawsze obok nich powinien być ktoś, kto potrafi im pomóc, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe.

Aby dobrze przygotować się do takich właśnie kryzysowych sytuacji, BHP Center w Katowicach przygotowało specjalne szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli i opiekunów dzieci. Na zajęciach dydaktycznych przekazujemy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną. Szkolenie składa się także z szeregu ćwiczeń, w czasie których uczestnicy uczą się m.in. ratowania życia na fantomach, resuscytacji krążeniowo-oddechowej dziecka, analizują sytuację zagrożenia i stan poszkodowanych, poznają obsługę defibrylatorów itd.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X