• E-learning E-learning
  • +48 58 741 53 56
  • Wybierz miasto: Gdańsk
Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
Treść zdalna ze strony YouTube.com nie może być wczytana bez zgody na ciasteczka marketingowe.

Konserwacja i dystrybucja sprzętu gaśniczego

Lepiej nie mieć okazji do używania sprzętu gaśniczego – to prawda. Gdy jednak zajdzie taka potrzeba musi być on sprawny i skuteczny. W końcu od jego stanu może zależeć ludzkie życie! Zaznaczymy także, ze pracodawca jest zobowiązany do dbania o sprzęt gaśniczy, a także do dokonywania jego regularnych przeglądów oraz konserwacji. Wypełnianie tego obowiązku stanie się dziecinnie proste dzięki współpracy z BHP CENTER.

BHP CENTER to zespół specjalistów wykwalifikowanych zarówno w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, jak i ochrony przeciwpożarowej. Nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konserwacja i dystrybucja sprzętu gaśniczego w Gdańsku – co zyskujesz dzięki współpracy z BHP CENTER?

  • Sprzęt gaśniczy pochodzący wyłącznie od uznanych i sprawdzonych producentów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości.
  • Zapewniamy regularne przeglądy sprzętu gaśniczego, z uwzględnieniem wszystkich przepisów i wymogów.
  • Konserwacja Twojego sprzętu będzie przeprowadzana przez doświadczonych ekspertów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Z chęcią doprecyzujemy szczegóły i ustalimy dogodne dla obu stron warunki współpracy.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X