• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Gdańsk
Uwaga - zapoznaj się z najnowszym stanowiskiem Głównego Inspektora Pracy czy w okresie epidemii należy wykonywać szkolenia BHP i badania medycyny pracy.

Szkolenia z pierwszej pomocy

O tym, jak ważna jest wiedza z zakresu pierwszej pomocy, nie trzeba nikomu mówić. Wpaja się ją nam już od najmłodszych lat – pierwsze zajęcia z resuscytacji na fantomie większość z nas odbywa w szkole. Często okazuje się jednak, że nasze umiejętności nie pozwoliłyby na szybką i sprawną reakcję w kryzysowej sytuacji. Właśnie dlatego warto wziąć udział w kursie z pierwszej pomocy w Gdańsku organizowanym przez BHP CENTER. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że w przypadku zagrożenia ludzkiego życia będziesz umieć odpowiednio zareagować.

Szkolenia z pierwszej pomocy w Gdańsku – dlaczego warto wziąć w nich udział?

  • Zyskasz użyteczną i aktualną wiedzę teoretyczną na temat ratowania ludzkiego życia,
  • Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy,
  • Zyskasz odwagę, która pozwoli Ci na błyskawiczną i niemalże automatyczną reakcję w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia.

Szkolenia z pierwszej pomocy prowadzą wykwalifikowani specjaliści – ratownicy medyczni, którzy na co dzień wykorzystują wiedzę i umiejętności, którymi dzielą się podczas kursów. Używając nowoczesnych sprzętów i dbając o przyjemną atmosferę podczas zajęć, staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stale rosnące grono zadowolonych klientów potwierdza, że tak właśnie jest.

Do udziału w szkoleniach zachęcamy zarówno osoby indywidualne, jak i zorganizowane grupy (firmy).

Serdecznie zapraszamy na szkolenia z pierwszej pomocy w Gdańsku! W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt. Wspólnie ustalimy dogodny termin i warunki współpracy.

Czy wiesz że…
Możesz wybrać dogodny termin i zapisać się na to szkolenie.

Zapisz się

Firmy współpracujące

X