• E-learning E-learning
  • +48 12 307 04 16
  • Wybierz miasto: Gdańsk
1. W okresie zagrożenia koronawirusem szkolenia wstępne prowadzimy przez wideokonferencje.
2. Szkolenia okresowe zapraszamy na naszą platformę szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce szkolenia online.
3. Podczas szkoleń wstępnych poszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące zabezpieczenia przed wirusem.

Szkolenie z pierwszej pomocy dla firm

Bezpieczeństwo w zakładzie pracy to absolutny fundament do stworzenia przyjaznego środowiska pracy. Zapewnienie pracownikom dostępu do szkoleń jest ogromnie ważne, ale to zdecydowanie nie wszystko – pracodawcy są również zobowiązani do zorganizowania sprawnie działającego systemu udzielania pierwszej pomocy. Wiedzę na temat jej udzielania i praktyczne umiejętności w tym zakresie Twoi pracownicy zdobędą dzięki szkoleniom z pierwszej pomocy organizowanym w Gdańsku przez BHP CENTER.

Prowadzimy szkolenia na najwyższym poziomie, przekazując aktualną wiedzę i praktyczne umiejętności. Kursy są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów – czynnych ratowników medycznych, których bogate doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług i szczere zadowolenie naszych klientów.

Szkolenie z pierwszej pomocy dla firm w Gdańsku – dlaczego warto wziąć w nim udział?

  • Zyskasz dzięki niemu praktyczne umiejętności, które podniosą bezpieczeństwo firmy, ale mogą się także przydać w życiu prywatnym,
  • Dowiesz się, jak rozpoznawać zagrożenia na Twoim stanowisku pracy i postępować w przypadku ich zaistnienia,
  • Zdobytą wiedzę od razu przetestujesz w praktyce – podczas ćwiczeń na fantomach i różnorodnych symulowanych scenariuszy.

Przypominamy, że do obowiązków pracodawcy należy wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za udzielanie pierwszej pomocy w miejscu pracy oraz wyposażenie go w apteczki pierwszej pomocy.

Zachęcamy do udziału w naszych szkoleniach! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości, doprecyzujemy szczegóły i wspólnie ustalimy dogodny termin szkolenia.

Czy wiesz że…
To szkolenie możesz odbyć przez internet!

Terminy szkoleń

Szkolenie Pierwsza Pomoc Trójmiasto w formie wideokonferencji
Data: 10.06.2022
Godzina: 10:00

Miejsce: Komunikator

Google Meet

Cena: 120 zł

Szkolenie Pierwsza Pomoc Trójmiasto w formie wideokonferencji
Data: 24.06.2022
Godzina: 10:00

Miejsce: Komunikator

Google Meet

Cena: 120 zł

Firmy współpracujące

X