• E-learning E-learning
  • +48 58 741 53 56
  • Wybierz miasto: Gdańsk
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.

Szkolenia BHP Online

Udział w szkoleniach bhp wielu pracowników postrzega jako niepotrzebny obowiązek albo stratę czasu. Czy naprawdę musi tak być? Oczywiście, że nie – właśnie dlatego przedstawiamy Państwu naszą ofertę szkoleń e-learningowych. Dzięki nim pracownicy sami będą mogli wybrać dogodny dla siebie termin i zdecydować, ile czasu w danym dniu chcą poświęcić na naukę o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy.

To nie koniec zalet zdobywania wiedzy o bhp online. Szkolenie można przerwać w dowolnej chwili, a następnie, w dogodnym momencie, wrócić do miejsca, w którym się skończyło. Wspomnimy również o tym, że do każdego z omawianych tematów można wielokrotnie powracać, co na pewno ułatwia naukę do końcowego egzaminu – tak, trzeba taki zdać!

Oferujemy kilka rodzajów szkoleń, dzięki czemu każdy zdoła dobrać odpowiednie do zajmowanego stanowiska i swoich potrzeb. W odpowiedzi na rosnącą liczbę pracowników anglojęzycznych, oferujemy także kursy w języku angielskim. Zapewniamy, że szkolenia skomponowane są tak, aby poruszały wszelkie niezbędne zagadnienia. Zadbaliśmy o to, aby informacje były przekazywane w sposób ciekawy i zmuszający kursanta do analizy. Poruszanie się po programie jest bardzo łatwe –  menu jest przejrzyste, dlatego obsługa kursu nie sprawi nikomu trudności. Co więcej, szkolenia są okraszone estetyczną szatą graficzną, co dodatkowo umila proces nauki.

Szkolenia e-learningowe mają dokładnie taką samą wartość jak te tradycyjne – po ukończeniu kursu i zdaniu testu wysyłamy zaświadczenie o odbyciu szkolenia BHP zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szkoleń BHP. Gwarantujemy, że przekazywana na nich wiedza i poziom ćwiczeń niczym nie odbiega od tych, które są prezentowane na szkoleniach stacjonarnych.

Szczegółowe informacje na temat każdego ze szkoleń oraz ich program znajdują się w podstronie każdego z kursów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy owocnej nauki!

Jeśli chcesz mieć pewność, że szkolenie spełni Twoje oczekiwania, sprawdź jego wersję demo, która rozwieje Twoje wątpliwości. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości (np. co do wyboru kursu) – służymy pomocą i radą.

Wybierz interesujące Cię szkolenie

Internetowe szkolenie BHP z zakresu metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego.

Pełny opis

PEŁNY OPIS

Internetowe szkolenie BHP dla przedstawicieli handlowych i innych pracowników kierujących pojazdem służbowym

Pełny opis

PEŁNY OPIS

Internetowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno – biurowych

Pełny opis

PEŁNY OPIS

Internetowe szkolenie BHP dla pracowników administracyjno – biurowych język angielski

Pełny opis

PEŁNY OPIS

Internetowe szkolenie BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami.

Pełny opis

PEŁNY OPIS

Internetowe szkolenie BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami język angielski

Pełny opis

PEŁNY OPIS

Internetowe szkolenie BHP dla kadry inżynieryjno-technicznej

Pełny opis

PEŁNY OPIS

Firmy współpracujące

X