• E-learning E-learning
  • +48 58 741 53 56
  • Wybierz miasto: Gdańsk
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.

Starszy Inspektor / Specjalista ds. BHP Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

  • Region: Zachodniopomorskie
  • Miejsce pracy: Zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy na terenie województwa Zachodniopomorskiego  (głównie Szczecin) osób do współpracy przy prowadzeniu szkoleń wstępnych, okresowych, PPOŻ, Pierwszej Pomocy oraz audytów BHP.

Szukamy osób posiadających możliwość realizacji od kilku do kilkunastu zleceń w miesiącu od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 21.00 (godziny do ustalenia).

Mile widziane osoby posiadające działalność gospodarczą.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę współpracy między firmami;
  • atrakcyjne stawki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu szkoleń.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Tytuł Starszego Inspektora lub Specjalisty ds. BHP;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP w różnych branżach;
  • Prawo jazdy kat. B (w niektórych lokalizacjach konieczny będzie własny samochód);
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne oraz terminowość realizacji zleconych zadań (np. przesyłanie dokumentów);
  • Punktualność, rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność

rosimy o przesłanie CV. Mile widziane rekomendacje z przeprowadzonych szkoleń.

Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontakuj się z nami

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez BHP Center Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz BHP Center Szkolenia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Firmy współpracujące

X