• E-learning E-learning
  • +48 58 741 53 56
  • Wybierz miasto: Gdańsk
1. Szkolenia okresowe - zapraszamy na naszą platformę e-learningową. Szczegóły na stronie online-center.pl lub w zakładce „Szkolenia e-learningowe”.
2. Podczas szkoleń rozszerzamy tematykę szkolenia o informacje dotyczące pracy zdalnej i nowelizacji Kodeksu pracy.

Ratownik Medyczny, Pielęgniarka – szkoleniowiec pierwszej pomocy j. polski, j. angielski.

  • Region: Wielkopolskie
  • Miejsce pracy: Wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego osób do współpracy przy prowadzeniu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy.

Szukamy osób posiadających możliwość realizacji od kilku do kilkunastu zleceń w miesiącu od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 21.00 (godziny do ustalenia).

Mile widziane osoby posiadające działalność gospodarczą.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub umowę współpracy między firmami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu szkoleń.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne – ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo.
  • Prowadzenie szkoleń w języku angielskim – będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy w różnych branżach;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Własny samochód;
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne oraz terminowość realizacji zleconych zadań (np. przesyłanie dokumentów);
  • Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;

Prosimy o przesłanie CV. Mile widziane rekomendacje z przeprowadzonych szkoleń.

Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Skontakuj się z nami

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez BHP Center Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz BHP Center Szkolenia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Firmy współpracujące

X